Stem mee met de heldenwedstrijd van Bike2School!

Van 9 tot 13 mei organiseert IOK de heldencampagne.
Tijdens deze campagne kunnen kinderen samen met klasgenoten een uitstap naar de Lilse Bergen, Superjump of Hidrodoe winnen! Het enige wat ze moeten doen, is een foto maken met de klas in heldenthema, en deze foto doorsturen naar kempen2030@iok.be. De foto's maken we per klas.
IOK plaatst deze op hun Facebookpagina en de foto’s met de meeste likes maken kans op één van de 7 hoofdprijzen!
Aan alle ouders en sympathisanten: stemmen maar op onze klassen is de boodschap!
De wedstrijd loopt van 2 mei tot 23 mei.
Meer informatie en het wedstrijdreglement kan je vinden op www.iok.be/heldenwedstrijd.

Bekijk ook zeker het filmpje onderaan deze pagina met de kinderen van onze school in de hoofdrol.

Dubbele punten

Een week later – van 16 tot 20 mei – krijgen alle leerlingen die te voet, met de step of met de fiets naar school komen van de ouderkring van onze school dubbele punten. Dit betekent dat je per dag 2 bucks kan verdienen ipv 1 buck. Dankjewel aan de ouderkring!

Dit project werd gerealiseerd met financiële steun van EFRO Vlaanderen - GTI Kempen, Vlaanderen en de provincie Antwerpen.
 

Komt jouw kapoen ook naar onze school?