Pennenzakkenrock 5A + 5B

Binnen twee weken is het weer zover. Voor de 28ste keer zal het Zilvermeer omgetoverd worden tot een echte festivalsite. Onze twee vijfdes gaan een knallende editie van Pennenzakkenrock bijwonen. Het domein zal worden omgetoverd tot een echt attractiepark!
Met getalenteerde artiesten en dj’s op het hoofdpodium en meer dan 50 randanimaties belooft het weer een topdag te worden.

Nieuw vanaf dit jaar.... 'onze Pennenzakkenrock veiligheidsvideo'!
Alle leerlingen bekijken in de klas de veiligheidsvideo hieronder voor ze naar het festival komen. De video geeft duidelijke en kindvriendelijke informatie over de veiligheidsvoorzieningen op Pennenzakkenrock 2022.
We zetten de video hier onder ook graag op onze website, zodat jullie als ouders die ook kunnen bekijken. 

Laat ons er een geweldig feest van maken op donderdag 23 juni 2022!

Komt jouw kapoen ook naar onze school?