potlood icoon

Schaatsen lagere school

Donderdag 2 februari vertrekken onze zesdejaars op sneeuwklassen naar Stanzach. Traditiegetrouw gaan we in deze periode schaatsen met de lagere school (1ste tot en met 5de leerjaar), gesponsord door de ouderkring. 
We reserveerden voor onze school de schaatsbaan in Heist-op-den-Berg volgende week maandag 6 februari. Er zijn op dat moment dus geen andere scholen aanwezig. 
 
Indien uw kind eigen schaatsen heeft, mag het die meebrengen.
Indien uw kind geen eigen schaatsen heeft, bespreek vooraf thuis nog even de juiste schoenmaat met uw kind. Zo weet uw kind welke maat te vragen bij het huren van de schaatsen en verloopt alles heel vlot. Voor de kinderen van het eerste en tweede leerjaar komt er een aparte brief mee naar huis.

Voorzie uw kind van handschoenen of wanten, een muts, een sjaal, en warme kledij!
Veel schaatsplezier aan iedereen!

Komt jouw kapoen ook naar onze school?