Vorming voor ouders - sociale media

Heel wat jongeren zijn quasi continu bezig met online sociaal contact. Ze chatten, klikken, liken, taggen en swipen. En wat ken jij ervan? Zijn Whatsapp, Snapchat, Instagram of TikTok ook dagelijkse kost voor jou? Of net niet? Hoe zit het met online reputaties? Wat doen sociale media met je gezin en hoe kun je grenzen stellen? Deze sessie staat garant voor een grondige input van informatie, tips en inspiratie.

Deze gratis vorming is voor ouders en gaat over het mediagebruik en -gedrag van kinderen van 6 tot 16 jaar.

  • Datum en uur? Woensdag 19 oktober 2022 om 20 uur
  • Locatie? GBS Hulshout, Zaal De Vloeikens, Vloeikensstraat, Hulshout
  • Toegangsprijs? Gratis
  • Inschrijven? Inschrijven door een mailtje te sturen aan info@schoolhulshout.be met vermelding van aantal deelnemers.


Deze vorming is een initiatief van Gezinsbond en Child Focus en wordt georganiseerd door GBS Hulshout en de lokale afdeling Gezinsbond Hulshout.

Komt jouw kapoen ook naar onze school?