Directie

Kleuteronderwijs

Groen (2,5 jarigen)

Juf Noëlla
noella@schoolhulshout.be

Rood (3-jarigen)

Juf Sabine
sabine@schoolhulshout.be

Blauw (3- en 4-jarigen)

Juf Els
els@schoolhulshout.be

Oranje (4-jarigen)

Juf Linde
linde@schoolhulshout.be

Anna-klas (5-jarigen)

Juf Sofie
sofie@schoolhulshout.be

Geel (5-jarigen)

Juf Lore
lore@schoolhulshout.be

Lager onderwijs

Eerste leerjaar

Juf Ellen
ellen@schoolhulshout.be

Tweede leerjaar

Juf Dieke
dieke@schoolhulshout.be

Derde leerjaar A

Juf Lutgarde
lutgarde@schoolhulshout.be

Derde leerjaar B

Juf Dorien
dorien@schoolhulshout.be

Vierde leerjaar A

Meester Luk
luk@schoolhulshout.be

Vierde leerjaar B

Juf Ilse
ilse@schoolhulshout.be

Vijfde leerjaar A

Juf Kirsten
kirsten@schoolhulshout.be

Vijfde leerjaar B

Juf Stefanie
stefanie@schoolhulshout.be

Zesde leerjaar A

Juf Sandra
sandra@schoolhulshout.be

Zesde leerjaar B

Meester Johan
johan@schoolhulshout.be

Zesde leerjaar C

Juf Lise
lise@schoolhulshout.be

Leermeesters en andere

LO leerkracht

Juf Leen
leen@schoolhulshout.be

Levensbeschouwing

Juf An - NCZ
an@schoolhulshout.be

Levensbeschouwing

Juf Ellen - RKG
ellene@schoolhulshout.be

Levensbeschouwing

Juf Hatice - Islam

Levensbeschouwing

Juf Sonja

Zorgcoördinator

Hanneke
hanneke@schoolhulshout.be

ICT-coördinator

Robbie
robbie@schoolhulshout.be

Secretariaat

Conny
info@schoolhulshout.be

Komt jouw kapoen ook naar onze school?