potlood icoon

Bike2School: wissel je gespaarde bucks in!

Hey, jij daar!
Het schooljaar loopt bijna af, de hoogste tijd om je opgespaarde bucks in te wisselen!

Bike2School, want echte helden fietsen, steppen of stappen naar school!

Door met de fiets, met de step of te voet naar school te komen, heb je ‘bucks’ gespaard op je eigen Bike2School-betaalkaart. Bucks is de naam van de digitale munten die je hebt verzameld. Die digitale munten op je betaalkaart, kan je uitgeven bij verschillende handelaars binnen en buiten onze gemeente. Onderaan kan je checken waar je je bucks kan uitgeven.

Kan ik mijn tag en betaalkaart volgend jaar hergebruiken?
Ja, de tag en betaalkaart zullen volgend jaar nog werken. Je kan dus gewoon blijven fietsen en bucks blijven verdienen. Deed je vorig jaar nog niet mee of ben je de tag of betaalkaart kwijt? Laat dan zeker iets weten aan je school (info@schoolhulshout.be of 015/22.22.98). Dan zorgen we er voor dat je een pakketje met instructies krijgt en een nieuwe tag en betaalkaart. Op die manier ben je helemaal klaar om als een echte held naar school te fietsen, steppen of stappen. Ga je volgend jaar naar de middelbare school? Proficiat! Denk eraan: Je bucks blijven nog 6 maanden geldig! Je hoeft je tag niet terug in te leveren.
Voor binnenkort, fijne vakantie! En tot volgend schooljaar, te voet, met de fiets of met de step!


Bucks inruilen kan hier:
 

Hulshout                                        
’t Pranilleke
Brasserie Hap
Brasserie Het Toreken
Cadeaubon Hulshout
Café In de Gloria
Den Hangar
Frituur d’Enneke
Frituur De Bintjes
Gemeentelijk Zwembad Hulshout
Het Kelderke
Lot’s Bracelets
Oxfam Wereldwinkel
Rondewielen
Trendy Shop
Whoow Soul Store
Westmeerbeek
D5games (Spelshop)
Frutopia
 
Houtvenne
Bollie’s Donuts
Koeke.tien
Lybo
Ontbijtshop.be
 
 
 
Handelaars buiten Hulshout   
 
ABP Cultuurhuis CC De Warande - Turnhout
Ark Van Noë – Kasterlee
De Lilse Bergen – Lille
Delen’s Bowling – Herselt
Geitenboerderij ’t Plekske – Ramsel
GC De Wouwer – Ravels
Het Ballonneke – Ramsel
Hidrodoe – Herentals
Raf en Otje – Turnhout
Recreatie- en Natuurpark Keiheuvel – Balen
SuperJump – Geel
Visit Hoogstraten – Hoogstraten
Wandelingen Kasterlee – Kasterlee
Zwembad – Arendonk
Zwembad - Ravels
 
 

Komt jouw kapoen ook naar onze school?