potlood icoon

Chocomelk en oudercontacten

Nu vrijdag 22 december houden we in de lagere school kerstfeestjes in de klas. De ouderkring voorziet chocomelk en wafels.
Mogen we vragen om vrijdag met jouw kind(eren) in de lagere school een beker mee te geven? Dan vullen wij die met heerlijke chocomelk. Alvast bedankt!

Vrijdag krijgen alle kinderen hun rapport mee naar huis. Na het bekijken van het rapport, kan je - indien je vragen hebt over de resultaten van je kind - een oudercontact boeken op woensdag 10 januari 2024. De mail met de link voor het maken van een afspraak zal verstuurd worden op vrijdag 22 december vanaf 16 u. Op deze manier kunnen jullie eerst het rapport bekijken en dan beslissen of een oudercontact (niet verplicht) al dan niet zinvol is.

Komt jouw kapoen ook naar onze school?