Kunstendag voor kinderen

De 12de editie van Kunstendag voor Kinderen komt eraan. De hele dag kunnen kinderen tot 12 jaar volop toveren met theater, film, muziek, dans, architectuur, literatuur en beeldende kunst (of een combinatie ervan). 

Vanaf dit jaar kan je ook in Hulshout terecht voor een geweldig leuke creatieve kunstendag voor kinderen. Doorheen de namiddag doorloop je een aantal verschillende workshops. En dit alles in het thema 'Topstukken'.

Wanneer? 
Zondag 19 november van 14 u. tot 17u.
Voor wie? 
Voor 6 tot 12 jarigen
Waar? 
Rode Zaal Hulshout, Grote Baan 120, 2235 Hulshout (achteraan parochiezaal)
Inschrijven?
Vooraf inschrijven via https://hulshout.ticketgang.eu
Deelname is gratis.

Alle info en alle andere activiteiten op www.kunstendagvoorkinderen.be.

Komt jouw kapoen ook naar onze school?