Poëzieweek op school

Dit jaar staat de Poëzieweek in het teken van 'Thuis'.

Het huis van de poëzie bestaat uit meer dan louter bakstenen. Dichters bouwen huizen uit herinneringen, geuren en kleuren. Ze beschrijven de huizen van onze jeugd en de straten van onze dromen. Ze schrijven hun gedichten op een hoekje van onze keukentafel en turen naar de schilderijen aan onze muren. De mooiste woorden ontspruiten vaak op de plek waar we ons het meest thuis voelen. 

Deze week (22 tot 26 januari) staat onze school in het teken van het boekje 'Bij ons in de straat'. Hier vinden we de meest eigenaardige mensen met de gekste trekken en gewoontes. Dagelijks gluren we naar binnen in verschillende huisjes. Vraag dus - tussen de soep en de patatten - gerust aan jouw kind om te vertellen over de Dikke Dame van nummer 1, Arie B. van nummer 2, of Mooie Molly van nummertje 3. Laat de verhalen over deze bijzondere bewoners de huiskamers vullen en geniet samen van de rijke wereld die schuilgaat achter elke voordeur.  

Bedankt voor jullie betrokkenheid en ondersteuning!

Komt jouw kapoen ook naar onze school?