Uitstap Chocolate Nation

Beste ouders,

Sssjjjjsssstttt.... groot geheim!!!

Jullie mogen het al weten, maar de kinderen nog niet!!!

Tijdens het Sinterklaasthema vraagt Sinterklaas Jules, de klaspop van de groene klas, en Jako, de klaspop van de oranje klas, om hulp. Uiteraard zijn die 2 bereid om hem te helpen in zijn chocoladefabriek in Antwerpen.

Sinterklaas nodigt ook ons uit om eens een kijkje te komen nemen. En daarom deze brief.

Wij gaan met de trein naar het Chocolate Nation museum in Antwerpen op dinsdag 28/11/'23. We nemen de trein van 10 u. in Heist-op-den-Berg. Om 14.32 u. stappen we in Antwerpen terug op de trein zodat we rond 15 u. terug in Heist-op-den-Berg zijn.

Voor deze uitstap krijgen we hulp van 8 begeleiders. We reserveerden een treinwagon en maken het alvast gezellig op de trein.

Wat je kind moet meebrengen:

Een handig rugzakje, boterhammetjes, flesje water en reservekledij.

Net zoals bij de uitstap naar het kabouterbos vragen we ook deze keer om de autostoel ‘s morgens zelf in de auto’s te komen zetten op de parking aan onze school. Alle kinderen worden ‘s avonds afgehaald aan de Grote Baan.

Voor deze uitstap vragen we € 6,5. Jullie mogen dat geld op vrijdag 17/11/23 meegeven in een envelop.

Hopelijk kunnen jullie het nog even geheimhouden voor je kind. Het is leuker als Sinterklaas hen inlicht.

Wij kijken alvast uit naar deze heel leuke, avontuurlijke en leerzame dag.

Groetjes,
juf Linde, juf Noëlla en juf Mart

Komt jouw kapoen ook naar onze school?