potlood icoon

Buitenpretjes voor 1ste graad

Op woensdag 24 april 2024 gaan wij met de leerlingen van het eerste en het tweede leerjaar meedoen aan 'Buitenpretjes' in het sportpark Joris Verhaegen in Hulshout.

Dit is een recreatieve meeting waar de leerlingen deelnemen aan loop- dans- en doespelen op speelweiden, in en rond bos en park. De leerlingen nemen gedurende de ganse namiddag deel aan 4 verschillende activiteiten.
Deze activiteiten zijn voetbal 4-4, spelenmarkt, ganzenbord en dans.

Deze sportieve namiddag begint om 13.30 uur en eindigt om 16.00 uur.

De leerlingen worden door de ouders tegen 13.15 uur naar de sporthal gebracht. We verzamelen achteraan aan het lokaal van het rode kruis. De leerlingen worden om 16.00 uur terug afgehaald.

De activiteiten gaan buiten door, dus zorg voor aangepaste kledij, rode turn T-shirt en iets om te eten en te drinken.

Indien je zoon of dochter wenst deel te nemen, gelieve dan een mailtje te sturen naar leen@schoolhulshout.be voor 19 april 2024. Vermeld de naam, klas en ook een telefoonnummer van iemand die we kunnen bereiken indien de buitenpretjes ter plaatse afgelast worden door de weersomstandigheden.

Komt jouw kapoen ook naar onze school?