Fiets de lente in met Bike2School

De dagen worden weer wat langer, het zonnetje komt af en toe al eens piepen en de eerste bomen staan terug in bloei: hét ideale moment om je fiets of step vanonder het stof te halen! Maar wacht, er is meer! In de week na de krokusvakantie trakteren we met extra punten als je met de fiets, step of te voet naar school komt. Schakel na de vakantie dus een versnelling hoger en laat de auto staan, want echte helden fietsen, stappen of steppen naar school!

Spaar extra bucks in de lente

Leerlingen die in de week van 19 tot 23 februari 2024 met de fiets, de step of te voet naar school komen, verdienen twee bucks per dag. Op deze manier krijgen ze een extraatje om na de koude winter weer volop te beginnen fietsen, steppen of stappen. Neem zeker een kijkje op https://www.hulshout.be/nl/wonen-en-omgeving/mobiliteit/bike2school om te zien waar je deze lente je bucks kan spenderen.

Komt jouw kapoen ook naar onze school?