Podcast 'Digitaal ouderschap'

Vandaag, 6 februari, is het Safer Internet Day. Elk jaar vieren meer dan 110 landen deze jaarlijkse dag voor een veiliger internet. Doel is om kinderen en jongeren bewust te maken van hoe ze het internet beter en veiliger kunnen gebruiken. Met dit in het achterhoofd hebben o.a. Child Focus, Mediawijs en Betternet, hun krachten gebundeld om de podcast "digitaal opvoeden" te lanceren. 

Deze podcast van Betternet stelt ouders gerust en informeert hen over het schermgebruik en de digitale gewoonten en ervaringen van kinderen. In elke aflevering delen een ouder en een expert hun ervaringen om alle vragen te beantwoorden die ouders hebben over de digitale gewoonten van hun kinderen en die van het hele gezin. Beluister de podcast hier of scan de QR-code in de flyer onderaan.

Komt jouw kapoen ook naar onze school?