potlood icoon

Inzameling lege inktcartridges en batterijen

Onze school zamelt dit schooljaar niet enkel lege batterijen in, maar ook lege inktcartridges (in samenwerking met Recyca). Zo kunnen we een extra centje bijverdienen voor onze school!

Recycleren doen we samen. Zonder jullie hulp staan we natuurlijk nergens. Breng daarom samen met familie en vrienden zoveel mogelijk originele lege inkt- en tonercartridges mee naar de school. Recyca zorgt ervoor dat heel wat van deze lege cartridges een nieuw leven krijgen. Zo verminderen we samen de afvalberg en steunen we het milieu. Je kan de lege cartridges heel het schooljaar meegeven met de leerlingen. Er staan inzamelboxen op school. In de flyer onderaan vind je alle info over welke cartridges zijn toegelaten. Van inktjets zijn zowel de originele als de huismerken toegelaten. Van toners en tonerbussen (van bv. printers in firma's) worden geen huismerken aanvaard.

Alle info over het inzamelen van lege batterijen via de school, vind je hier nog eens terug.
Alvast bedankt voor jullie hulp!

Komt jouw kapoen ook naar onze school?