Helm op, fluo top!

Vanaf maandag 8 november 2021 tot en met vrijdag 1 april 2022 is het dragen van een fluohesje verplicht voor alle kinderen en leerkrachten van onze school. Omwille van de veiligheid bij het in- en uitstappen vragen we dit ook aan de kinderen die met de auto of met de bus naar school komen.

Maandag 15 november 2021 starten we met ‘Helm op, fluo top!’. 'Helm Op, Fluo Top' is een verkeersproject waarmee we als school onze leerlingen stimuleren om ook tijdens de donkere maanden te voet of met de fiets naar school te komen. Door fluo en/of een helm te dragen op weg naar school, verzamelen de leerlingen stickers en kunnen ze sparen voor beloningen.

Helm op, fluo top!

Onze kleuterjuffen Els en Linde maakten een filmpje op het campagnelied van 'Helm op, fluo top!'. Bekijk het hiernaast.

De algemene videoclip van het campagnelied vind je hier

Komt jouw kapoen ook naar onze school?