Infoavond 'Naar het eerste leerjaar'
Het schooljaar loopt stilaan op zijn einde. Jullie kleuter ‘studeert’ binnenkort af aan de kleuterschool en start op 1 september in de lagere school. Dit is een grote stap voor uw kind en voor u. U zal hierover misschien al heel wat vragen hebben.
Daarom organiseert onze school een infoavond op woensdag 3 juni om 19.30 uur in onze afdeling Strepestraat, voor de ouders van kleuters uit de Toverdoos en uit onze Anna-klas.
Om 19.30 u. stellen we onze school voor aan de ouders van kleuters uit De Toverdoos, in de klas van het eerste leerjaar. We geven een woordje uitleg over het gemeentelijk onderwijs, we stellen de missie en visie van onze Gemeentelijke Basisschool voor en lichten ons zorgbeleid toe (voor zowel sterke als minder sterke leerlingen). U krijgt die avond ook alle documenten om uw kind in te schrijven. Alle info rond inschrijven vindt u ook via onze website: www.schoolhulshout.be/inschrijving.
Om 20 u. arriveren ook de ouders van de kleuters uit onze afdeling Grote Baan en verplaatsen we ons naar zaal Vloeikens. We vertellen dan meer over de overgang van kleuterschool naar lagere school. U maakt er kennis met alle leerkrachten in het eerste leerjaar, met de werking van onze school en van de klas. Ook komt u te weten wat u dient aan te kopen, en maakt u die avond de godsdienstkeuze voor volgend schooljaar.
Laat u even weten of u aanwezig zal zijn of niet op 3/6, en zo ja met hoeveel personen? Dat kan via mail aan info@schoolhulshout.be of telefonisch op het nummer 015/22.22.98.
Wij hopen u allen van harte te verwelkomen.
Wat staat er verder nog op de planning om de overstap vanuit De Toverdoos soepel te laten verlopen?
- Op dinsdag 2 juni maken jullie kleuters kort kennis met juf Ellen. Zij komt voorlezen in de kleuterklas en vertelt een verhaal over “naar het eerste leerjaar gaan”.
- Op vrijdag 12 juni is er een ruilvoormiddag. De kleuters van de 3de kleuterklas komen naar het eerste leerjaar en maken kennis met onze school. De leerlingen uit het eerste leerjaar gaan nog eens spelen in hun oude klasje in de Toverdoos.
- Op vrijdag 28 augustus zet juf Ellen de deuren van het eerste leerjaar open tussen 18 u. en 19.30 u. voor een kijkmoment. Jullie kunnen dan samen met jullie kind net voor de eerste schooldag al eens komen kijken in de klas.