Kinderuniversiteit in Genk of Antwerpen!

Ben jij tussen 8 en 13 jaar? Vul dan je rugzak met de gekste hersenkronkels en kom naar de Kinderuniversiteit!

De Kinderuniversiteit is iets heel anders dan de lagere of middelbare school. Je krijgt les in een echt auditorium samen met heel wat andere kinderen. Een auditorium of een aula is een klas aan de universiteit.
Er kunnen wel 200, 500 of soms zelfs 1000 studenten in! Echte professoren leren je iets bij en geven misschien wel een antwoord op al jouw vragen! Daarna kun je zelf de handen uit de mouwen steken tijdens één van de vele workshops.

Interesse? Schrijf je snel in voor een sessie op 17 maart in Genk of op 27 april in Antwerpen. Alle info via de website van de Kinderuniversiteit: www.kuleuven.be/kinderuniversiteit/programma.

Komt jouw kapoen ook naar onze school?