Sportdag kleuters

Volgende week dinsdag 7 mei gaat onze jaarlijkse kleutersportdag door in de Strepestraat.
Wegens organisatorische redenen vragen wij om jouw kleuter(s) op dinsdag 7 mei rechtstreeks naar de afdeling Strepestraat te brengen tegen 08.45 u. De kleuters die in de opvang zitten worden met de bus naar de Strepestraat gebracht. Alle kleuters komen de school in de Strepestraat die dag binnen via de dubbele deur (NIET via de schoolpoort). We zullen hen daar in de gang opvangen.
Je kan je kleuter(s) 's avonds op de vestiging Grote Baan ophalen zoals gebruikelijk.
-> Dus afzetten 's morgens op vestiging Strepestraat en ophalen 's avonds op vestiging Grote Baan!

De kleuters brengen die dag gewoon hun boekentas mee met daarin fruit, boterhammen, een koekje EN een flesje water of een drinkbus gevuld met water. Ze moeten die dag ook gemakkelijke en sportieve kledij aandoen: een shortje of legging/joggingbroek en een T-shirt met daarboven een vestje of truitje dat ze makkelijk zelf aan en uit kunnen doen, evenals sportieve schoenen (dus geen sandalen) die ze zelf aan en uit kunnen doen.

Bij mooi weer vragen we om de kleuters 's morgens thuis reeds in te smeren met zonnecrème. Wij smeren ze 's middag terug in zodat ze de hele dag beschermd blijven tegen de zonnestralen.

Komt jouw kapoen ook naar onze school?